پویش تهران یار پیشنهاد سردبیر خبر

پاکان؛ از #بلا_به_دور تا تونل ضدعفونی

خشکشویی پاکان در روزهای شیوع کرونا یکی از واحدهای صنفی بود که اقدامات و خدمات قابل توجهی را برای مقابله با کرونا انجام داده است.

به گزارش تهرانیار، خشکشویی و سفیدشویی پاکان که از قدیمی‌ترین خشکشویی‌های پایتخت است از زمان شیوع کرونا به مسئولیت اجتماعی خود به خوبی عمل کرد و در همین راستا در نخستین مرحله اقدام به تعطیلی تمامی شعبات خود کرد. این تعطیلی تا ۳۰ فروردین ماه ۹۹ ادامه داشت. پاکان در این خصوص اعلام کرد: «ما هم با توجه به لزوم کنترل و پیشگیری هرچه بیشتر تصمیم گرفتیم تا اطلاع ثانوی از پذیرش لباس و ارسال سرویس سیار خودداری کنیم و همکاران شعبه‌ها با رعایت اصول بهداشتی فقط سفارش‌های از قبل آماده شده را تحویل بدهند. امید و باور داریم تنها با رعایت و همکاری جمعی ⁧‫کرونا را شکست خواهیم داد‬⁩ تا با بهبود شرایط، بازگشت به وضعیت عادی را در کنار هم جشن بگیریم و همچون گذشته افتخار ارائه خدمات به شما را داشته باشیم.»

پاکان بنا به ابلاغ ستاد ملی کرونا از شنبه ۳۰فروردین۱۳۹۹ در همه شعبه‌های فیشرآباد، ولنجک و سعادت‌آباد خدمات حضوری و غیرحضوری خود به مشتریانش را آغاز کرد و در عین حال با تقویت واحد سیار خود از مردم خواست که در راستای اجرای فاصله گذاری اجتماعی  و عمل به پروتکل‌های بهداشتی در خانه بمانند و از خدمات غیرحضوری پاکان استفاده کنند.

پاکان مشتریانش را اینطور خطاب قرار داد: « در این روزها که بهتر است همه در حد امکان در خانه بمانیم و لباس‌ها هم نیاز به شستشو و ضدعفونی دارند، از خدمات غیرحضوری پاکان استفاده کنید. با یک تماس تلفنی یا درخواست اینترنتی همکاران ما به محل مورد نظر شما می‌آیند و لباس‌های کثیف را تحویل می‌گیرند و به کارگاه مرکزی پاکان منتقل می‌کنند. لباس‌ها با رعایت حداکثری پروتکل‌های بهداشتی در کارگاه اتوماتیک و مکانیزه پاکان شستشو و پرس بخار می‌شوند و با هماهنگی قبلی برای شما ارسال می‌شوند.»

همزمان با این اقدامات پاکان اقدام به انتشار پیام‌های تبلیغاتی و مناسب سازی فضای فیزیکی شعبات خود کرد. پاکان همچنین در راستای مسئولیت اجتماعی خود کمپین #بلا_به_دور را نیز راه اندازی کرد.

ایجاد تونل ضدعفونی در مقابل شعبه این فروشگاه در منطقه شش اقدام دیگری بود که با استقبال شهروندان و شهرداری منطقه شش نیز همراه شد. علاوه بر آن خدمات جدید ضدعفونی داخل خودرو با دستگاه بخار سرد و محلول ضدعفونی‌کننده ضدحساسیت در شعبه مرکزی خشکشویی پاکان یا محل مورد نظر شهروندان نیز فعال شد که درخواست آن به شکل تلفنی و اینترنتی ثبت می‌شد.

پایان پیام

 

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

<