خبر

کنسرت کاملا رایگان علیرضا قربانی در روزهای کرونایی

در شرایطی که به دلیل شیوع کرونا امکان برگزاری کنسرت برای خوانندگان وجود ندارد، علیرضا قربانی از خوانندگان مطرح کشورمان اعلام کرد که قصد دارد کنسرتی کاملا رایگان را برای مردم برگزار کند، کنسرتی که تاکنون پخش آنلاین آن از اینستاگرام و یوتیوب قطعی شده است.

به گزارش تهرانیار، شمار زیادی از هنرمندان در سراسر جهان از زمان شیوع کرونا تا کنون با مردم همراه شده و هرکدام به شیوه‌های مختلف به مسئولیت اجتماعی خود در مورد مردم و هوادارانشان عمل کرده‌اند، برخی کمک‌های میلیون دلاری را ترجیح داده و برخی دیگر نیز هنر خود را به مردم عرضه کرده‌اند.

در کشورما هنرمندان از قافله جا نمانده و در تازه‌ترین اقدام، علیرضا قربانی، خواننده سرشناس کشورمان با انتشار پستی در حساب اینستاگرامش اعلام کرده که قصد برگزاری کنسرت آنلاین و البته کاملا رایگان را دارد.

قربانی در حساب اینستاگرامش نوشت:

با نگاه به شرایط و احوالات سخت فراگیر این روزهای جامعه و با توجه به استقبال کم‌نظیر هم میهنان عزیز از مجموعه کنسرت‌های “با من بخوان” در سال گذشته، برای اجرای این کنسرت بصورت آنلاین از طریق پلتفرم های مختلف برنامه ریزی شد و تصور می کنم این موضوع به نوعی ایفای مسئولیت اجتماعی و ادای تکلیف و دین به مردم خوب و فرهیخته این سرزمین است که به حق استحقاق آن را دارند و می بایست شرایط به گونه‌ای فراهم باشد که همه اقشار جامعه امکان رایگان بهره بردن از آن را داشته باشند.


در این برهه از زمان مسئولیت حرفه‌ای هنرمندان بیش از پیش نمایان خواهد شد تا هم به فروغ صنعت موسیقی اصیل توجه داشته باشند و هم نقشی در بهبود احوالات اجتماعی ایفا نمایند.


این کنسرت آنلاین با اجرای قطعاتی نظیر «روزگار غریب» ، «بوی گیسو»، «عاشقانه نیست »، «پل»، «ارغوان»، «عشق آسان ندارد» و «مدار صفر درجه» روز پنج‌شنبه ۸ خرداد ساعت ۲۱ از طریق صفحه رسمی اینستاگرام و یوتیوب علیرضا قربانی و سایر پلتفرم‌هایی که فردا بصورت کامل معرفی خواهند شد و به صورت کاملا رایگان برای همه مردم ایران قابل مشاهده خواهد بود.


لازم به ذکر است این کنسرت با همت معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران برگزار می‌شود.


بامید دیدارتان
علیرضا قربان

 

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

<