دسته‌بندی نشده

موسسه آموزش عالی مدت

۶۷ / ۱۰۰

سازمان‌ها و موسسات مختلفی در روزهای شیوع کرونا تلاش کردند تا عمل به مسئولیت اجتماعی سازمانی خود، در نحوه مواجهه مردم با کرونا موثر باشند، در این میان موسسه آموزش عالی مدت که یک موسسه آموزش عالی روانشناسی کاربردی در کشور است طرحی را به مرحله اجرا درآورد که هدف از آن افزایش تاب‌آوری روانی مردم در مواجهه با کرونا و کاهش اضظراب آنان بود.

به گزارش تهرانیار، مؤسسه آموزش عالی مدت، تنها مؤسسه آموزش عالی روانشناسی کاربردی در کشور که با مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری فعالیت می‌کند، با هدف آموزش مهارت‌ها و ارتقای دانش حرفه‌ای روان شناسان، مشاوران و متخصصان حوزه سلامت روان کشور و نیز بهبود سلامت افراد جامعه و ارتقاء احساس بهزیستی عمومی تاسیس شده است.

این موسسه آموزش عالی در بین دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور تنها موسسه مجاز آموزش دوره های عالی کوتاه مدت روان شناسی کاربردی است که برای دوره ها و کارگاه های آموزشی در حوزه روان شناسی مدرک مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اعطا می‌کند. موسسه آموزشی عالی هدف خدمات خود را در قالب برگزاری کارگاه‌های آموزشی در سه قشر متخصص، عموم و مؤسسات و سازمان ها ارائه کرده است.

خدمات این موسسه شامل برگزاری کارگاه های آموزشی ویژه متخصصین و دانشجویان، کارگاه های آموزشی ویژه عموم و کارگاه های آموزشی ویژه سازمان ها و محیط های کاری است. اما در روزهای شیوع کرونا خدمات دیگری هم به مردم ارائه کرده و آن امکان مشاوره تلفنی کاملا رایگان برای افراد دارای اضطراب و استرسی ناشی از کرونا یا شوک ناشی از مرگ در پی کرونا است.

این موسسه با بهره‌گیری از حدود ۸۵ نیروی متخصص توانسته تا بسیاری از مشکلات روانی ناشی از کرونا در شهروندان حل کند.

پایان پیام

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

<