پیشنهاد سردبیر خبر

منظومه خوبی‌ها در «منظومه خرد»

۷۲ / ۱۰۰
با شیوع کرونا در کشورمان که همزمان با بهار ۹۹ بود، موسسه منظومه خرد با محوریت خانه هنر خرد که از زیرمجموعه‌های همین موسسه است، طرح اهدای بسته‌های هدیه به پرسنل و کادر درمان را آغاز کرد.
به گزار تهرانیار، این بسته قرار است به دست کادر درمان و کارکنان بیمارستان‌ها برسد که این روزها بار سنگین به سلامت گذر کردن مردمان سرزمین‌مان را به دوش می‌کشند.
مجموعه‌ی این بسته حاصل همکاری عسل هنگوین، دمنوش تی‌گل، نشر تلسک, نشر پرده‌ی هنر موسیقی و خانه هنر خرد است. این جعبه حاوی یک شیشه عسل، یک دمنوش طبیعی و ۴ آلبوم موسیقی است.
برای آن که این بسته رایگان، به تعداد بیشتری از اعضای کادر درمان به عنوان عیدی برسد، قیمت آن  ۶۰ درصد کاهش داده‌ و از مردم خواسته شده تا این بسته‌ها را خریداری کنند تا به کادر درمان اهدا شود.
علاوه بر آن این موسسه اقدام به جمع‌آوری کمک‌های خانواده دانش آموزان و پرسنل خود تحت پویشی به نام «نگهبان ایران و بیدارباش» نیز کرده است که تاکنون منجر تهیه ۳ عدد پالس اکسی‌متر، ۵۰ بسته دستکش لاتکس، ۲۰۰ عدد گان و لباس ایزوله، یک دستگاه کمک تنفسی اکسیژن ساز، هشت کپسول اکسیژن، سه بسته ماسک acare برای بیمارستان‌های شهدای محمودآباد، خاتم الانبیا (ص) بهشهر، آیت الله روحانی بابل، شهید یحیی‌نژاد بابل و شهدای بابلسر شده است.
همچنین  ۱۰۰ عدد گان و لباس ایزوله،  ۹ کارتون ۱۲ تایی محلول ضدعفونی دست،  ۱۰۰ عدد شیلد محافظ صورت نیز به بیمارستان‌ لبافی‌نژاد تهران اهدا شده است.
اهدای ۵۰۰ عدد گان یکسره به بیمارستان‌مازندران، و تهیه  ۱۵۰ عدد گان، ۸۰ عدد لباس ایزوله،  ۱۰۰ عدد ماسک،  ۱۰۰ عدد شیلد محافظ صورت ،  ۱۰۰ بسته دستکش جراحی و اهدای آن به بیمارستان‌های‌ خیریه غیاثی تهران و امام سجاد شهریاراز دیگر اقدامات انجام شده است.
اقدامات این موسسه در کمک به مدافعان سلامت و بیمارستان‌ها همچنان ادامه دارد.
پایان پیام

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

<