پیشنهاد سردبیر خبر

مسئولیت اجتماعی پرسناژ؛ از تولید ماسک تا کلید سلامت با برش لیرزی

شرکت بین المللی پرسناژ یک وارد کننده دستگاه های برش و حکاکی لیزر است که در روزهای شیوع کرونا اقدام به تولید ماسک و ابداع کلید سلامت به وسیله برش لیزری کرده است.

به گزارش تهرانیار، شرکت پرسناژ، نماینده رسمی شرکت یومینگ لیزر در ایران و بزرگترین و با سابقه‌ترین شرکت فروش دستگاه‌های برش و حکاکی لیزری است. این شرکت که از خوشنام ترین شرکت‌های ارائه خدمات لیزری در ایران است بیش از ۲۷ سال سابقه فعالیت دارد علاوه بر واردات و فروش دستگاه‌های برش لیزری، خدمات و تعمیرات تخصصی این دستگاه‌ها را نیز ارائه می‌دهد.

این شرکت که مشتری مداری را یکی از شعارهای اصلی خود می‌داند در روزهای شیوع کرونا مسئولیت‌پذیری اجتماعی را نیز به یکی از اهداف خود بدل کرده و اقدام به تولید ماسک‌های دو جداره و قابل شستشوی به وسیله دستگاه برش لیزری کرده است.

شرکت پرسناژ همچنین وسیله‌ای دیگر را نیز ابداع کرده و آن کلید سلامت است. وسیله‌ای که با برش لیزری تولید شده و دارندگان آن می‎توانند با استفاده از این وسیله از لمس مستقیم سطوح نظیر دستگیره در، دکمه آسانسور، صفحه کلیدعابربانک، دستگیر در خودرو و … بی‌نیاز شوند.

این شرکت اما در راستای مسئولیتی که در برابر جامعه داشته مقادیر قابل توجهی از تولیدات خود را به شمل رایگان در میان اقشار کمتر برخوردار جامعه توزیع کرده است.

پایان پیام

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

<