دسته‌بندی نشده

مؤسسه منظومه خِرد

مؤسسه منظومه خِرد که از سال ۱۳۷۹ فعالیت اثربخش خود را آغاز کرده است.

به گزارش تهرانیار، در چشم انداز مؤسسه منظومه خرد تبدیل شدن به یک مؤسسه‌ی تراز جهانی با عملکرد بالا،تعهد بالا و یادگیری مستمر جزو به عنوان مهم‌ترین هدف بیان شده است.

مأموریت مؤسسه نیز کمک به افراد جامعه برای توانمندتر شدن و مأموریت مدارس هم ایجاد محیطی برای توسعه‌ی شخصی اعضای سیستم در حد بالاترین توان بالقوه‌ی خودشان است.

         

مدارس خِرد که شامل پیش‌دبستان، دبستان، راهنمایی، دبیرستان و پیش‌دانشگاهی و هنرستان است و علاوه بر آن واحد توسعه سازمانی،واحدفناوری اطلاعات،واحد آزمون، واحد مشاوره،خانه‌ی هنر خِرد،انتشارات منظومه‌ی خِرد و مجموعه‌ی ورزشی جزو ارکان این موسسه است.

         

این مؤسسه با زیربنای ۱۲ هزار مترمربع در ۳ ساختمان و ۷ طبقه احداث گردیده است که دارای امکاناتی نظیر،فضای آموزشی مطلوب، کتابخانه‌ی مرکزی با بیش از ۱۳۹۲۹ نسخه کتاب به زبان‌های فارسی و انگلیسی و ۱۵عنوان مجله و روزنامه‌ی فارسی و انگلیسی، و کتابخانه‌ی دبستان با ۵ هزار نسخه کتاب و ۵ عنوان نشریه، خانه‌ هنر شامل کلاس‌های متنوع هنری، مجموعه‌ی ورزشی شامل سالن‌ ورزش‌های توپی و راکتی، سالن ورزش‌های رزمی و بدنسازی و استخر،سالن اجتماعات با گنجایش ۴۰۰ نفر،سالن غذاخوری با گنجایش ۴۰۰ نفر،سالن همایش با گنجایش ۱۰۰ نفر، اتاق کنفرانس با گنجایش ۲۵ نفر، آتلیه‌ی هنرهای تجسمی و آکادمی سنجش سلامت است.

پایان پیام

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

<