۷۶ / ۱۰۰

سایت فیلیمو یکی از پربازدیدترین سایت‌های ایرانی و اولین سینمای آنلاین کشور است که در روزهای شیوع کرونا، اقدامات قابل توجهی را برای تشویق مردم به حضور در خانه انجام داده است.

به گزارش تهرانیار، فیلیمو به عنوان اولین سینمای خانگی آنلاین کشور که در بهمن ۱۳۹۳ شروع به کار کرد، از جدیدترین محصولات صباایده بوده که کاربر را با چند کلیک به راحتی به دنیایی از فیلم‌ و سریال‌ می‌برد. کاربر به سادگی می‌تواند از میان محتوای متنوع موجود در این سرویس، اثر مورد علاقه‌ی خود را انتخاب کرده و آن را بر روی تلفن همراه، تبلت، رایانه‌ی شخصی یا تلویزیون هوشمند خود تماشا کرده و از آن لذت برد.

با توجه به نیاز این خدمت در کشور، طیف گسترده‌ای از فیلم‌های سینمایی، سریال، انیمیشن، فیلم‌تئاتر و فیلم‌کوتاه ایران و جهان بر بستر فیلیمو موجود است و تیم فیلیمو به طور مستمر در حال گسترش و توسعه‌ی این محتوا است تا جدیدترین آثار این حوزه را در اختیار کاربران قرار دهد. در فیلیمو بنابر مذاکرات و تفاهم‌های صورت گرفته با صاحبین اثر، تمامی حقوق مرتبط با نشر (Copyright) رعایت شده و کاربران می‌توانند به راحتی و با خیالی آسوده به تماشای محتوای مورد علاقه خود بپردازند. دسترسی به فیلیمو از طریق وبسایت و اپلیکیشن با همین نام امکان­پذیر و آدرس وبسایت اصلی www.filimo.com است.

فیلیمو از همان روزهای ابتدایی شیوع ویروس کرونا و آغاز قرنطینه خانگی دغدغه بسیاری از خانواده­ها سرگرم­سازی کودکان­شان با محتواهای سالم بود. فیلیمو به عنوان بزرگترین سرویس استریم فیلم و سریال که بیش از هزار عنوان انیمیشن و کارتون مناسب کودکان در رده­های سنی مختلف را بر روی پلتفرم خود دارد، در راستای مسئولیت اجتماعی دوران کرونا اقدامی متفاوت را انجام داد.

این اقدام برابر با حذف هزینه اشتراک هنگام تماشای بخش انیمیشن­‌ها و رایگان شدن این بخش برای هر کاربری بود که از سایت یا اپلیکیشن فیلیمو استفاده می­‌کرد. در ادامه با آمار ثبت شده در فیلیمو، تاثیر این اقدام را هم بررسی کردیم که به رشد ۷۶ درصدی دقیقه تماشای محتواهای انیمیشن نسبت به مدت مشابه ماه گذشته رسیدیم. این عدد نشان می­دهد که کاربران به کمک محتوای مناسب که رایگان در اختیار آن­ها قرارگرفته بود توانستند بخش مهمی از نیاز خود در سرگرمی را برطرف کنند و روزهای قرنطینه را با آرامش بیشتری بگذرانند.

فیلیمو علاوه بر این اقدام، روزانه شمار زیادی از فیلم ها و سریال‌های روز و خاطره‌انگیز را منتشر کرد.

<