پیشنهاد سردبیر خبر

سازهای ارکستر ملی با مدافعان سلامت کوک شد + کلیپ

در آستانه عیدغدیرخم و در حالی که کرونا همچنان با گذشت نزدیک به شش ماه در کشورمان جولان می‌دهد، بنیاد رودکی و ارکسترملی ایران از قطعه «نوای آدمیت» و ویدیوی ساخته شده برای این اثر رونمایی کردند.

به گزارش تهرانیار، فرآیند ضبط و تصویربرداری این قطعه در تالار وحدت تهران بیش از دو ماه به طول انجامیده است و می‌توان آن را یکی از فاخرترین تولیدات هنری کشور با موضوع کرونا و مسئولیت اجتماعی هنرمندان برای مبارزه با این ویروس دانست.

در تنظیم این اثر ۶۰ نفر از اعضای ارکستر ملی ایران و اعضای گروه کر مشارکت داشتند و سهراب کاشف، رهبر مهمان ارکسترملی، رهبری و آهنگسازی آن را برعهده داشت.

سهراب کاشف، رهبر مهمان ارکستر ملی دراین باره گفته که تمام اعضای ارکستر ملی تلاش کردند تا یک کنسرت بزرگ را با بهترین کیفیت و تصویرسازی و با رعایت تمام پروتکل‌ها و ضوابط بهداشتی ارائه کنند و تک‌تک اعضای گروه با جان و دل در این کار که هدیه‌ای است به کادر درمان و مدافعان سلامت حضور داشتند.

قطعه نوای آدمیت، تحسین وزرای بهداشت و فرهنگ و ارشاد اسلامی را درپی داشته است و نکته جالب توجه در کلیپ تهیه شده برای آن نیز رعایت فاصله‌گذاری فیزیکی از سوی نوازندگان و اعضای گروه کر است.

 

پایان پیام

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

<