پیشنهاد سردبیر خبر

رفاه برای رفاه

۶۱ / ۱۰۰

فروشگاه زنجیره‌ای رفاه طرحی را در دستورکار خود قرار داده که در راستای عمل مسئولیت اجتماعی خود از بخشی از هر فاکتور خرید برای رفع مشکلات اولیه و نیازهای جدی طبقه فرودست جامعه هزینه شود.

به گزارش تهرانیار، برنامه مسئولیت اجتماعی فروشگاه رفاه، برای کمک به افراد دارای مشکلات مالی در سراسر کشور به مرحله اجرا درآمده است و بر این اساس این فروشگاه بخشی از هر فاکتور خریداری شده از تمام شعب خود را صرف اموری نظیر کمک به کودکان کار، سرپرستان خانوار، خانواده‌های آسیب دیده در کرونا، تحصیل کودکان در مناطق محروم و … خواهد کرد.

طبق اعلام فروشگاه رفاه درفاز اول اجرای این طرح مبلغ هزارتومان از خرید هر مشتری به تامین دانش‌آموزانی که توان پرداخت هزینه تحصیل و لباس خود را ندارند تعلق پیدا می‌کند. در مرحله اول قرار است ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزار دانش‌آموز تحت پوشش قرار بگیرد. در مرحله دوم نیز برنامه‌ریزی شده تا به مادرانی که در تامین هزینه‌هایشان با مشکل مواجه هستند کمک شود.

فروشگاه رفاه، برای تاثیرگذاری بیشتر این پویش از مهران مدیری نیز دعوت به همکاری کرده تا با استفاده از سرمایه اجتماعی این هنرمند اقدام به جذب بیشت شهروندان کند.

رسول محمدی عضو  هیا‌ت‌مدیره و مدیرعامل رفاه دراین باره می‌گوید: ما به حوزه مسئولیت اجتماعی پایبند هستیم و در تلاشیم تا کارهای مثبتی را در این زمینه پیش ببریم و امیدواریم در جهت بهبود رفاه و حال خوب مردم سهمی داشته باشیم.

پایان پیام

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

<