پیشنهاد سردبیر خبر

«راه رشد» یک مجتمع آموزشی مسئولیت‌پذیر

۷۵ / ۱۰۰

مجتمع آموزشی راه رشد کمک‌های جمع‌آوری شده از سوی خانواده دانش‌آموزان و پرسنل این مجتمع برای مقابله با کرونا را در هشت بیمارستان کشور که در خط مقدم مقابله با کرونا بودند، توزیع کرد.

به گزارش تهرانیار، مجتمع آموزشی راه رشد پس از شیوع کرونا در کشور و اعلام تعطیلی مدارس بلافاصله آموزش مجازی به دانش آموزان را از طریق ساخت کلیپ‌های آموزشی در دستورکار قرارداد و از این منظر یکی از نخستین مدارس کشور بود که تدوام آموزش دانش آموزان را آغاز کرد و این اقدامات تا امروز نیز ادامه دارد.

این مجتمع آموزشی و معملمانش اما مسئولیت اجتماعی خود را صرفا در آموزش غیرحضوری ایفا نکرده و در راستای افزایش روحیه مشارکت پذیری و نوعدوستی دانش‌آموزان و نیز وظیفه انسانی و اجتماعی خود طرح جمع‌آوری کمک برای تهیه اقلام بهداشتی مورد نیاز کادردرمان را نیز آغاز کرد و موفق شد تا در روزهای اوج کرونا و در شرایطی که کمبود شدید اقلام بهداشتی برای کادر درمان وجود داشت، اقلامی را میان هشت بیمارستان کشور که در خطر مقدم مقابله با کرونا بودند تهیه کند.

با کمک‌های جمع آوری شده از سوی خانواده راه رشد، طی دو مرحله ۸۰ رول دستمال کاغذی، بیش از ۴۰۰ ماسک N95 و  ۱۰۰عدد گان، ۱۰۰۰ عدد دستکش و بالغ از ۱۰۰ لیتر مایع دستشویی به بیمارستان البرز کرج واگذار شد.

همچنین با توجه به کمبود شدید اقلام بهداشتی در بیمارستان لاهیجان و فراخوان اعلام شده در این خصوص ۲۴۰ عدد ماسک N95 نیز در اختیار کادر درمانی این بیمارستان قرار گرفت. در بیمارستان ورامین نیز با توجه به وضعیت مشابه ۱۰۰ عدد گان، ۶۰۰ عدد دستکش و ۱۰۰ عدد ماسک اسپان دولایه توزیع شد.

بیمارستان شهدای هفتم تیر در شهر ری هم ۱۰۰ عدد گان، ۱۰۰ عدد ماسک اسپان دولایه و ۶۰۰ عدد دستکش را با همراهی مشترک راه رشد و موسسه خیریه قاصدک‌های لبخند دریافت کرد. همچنین ۲۵۰ عدد ماسکN95 و ۱۰۰۰ عدد دستکش نیز به بیمارستان شهدای تجریش داده شد.

بخشی از کمک‌های جمع آوری شده در مجتمع آموزشی راه رشد نیز با توجه به نیازسنجی انجام شده به بیمارستان امام خمینی تهران اهدا شد. براین اساس طی دو مرحله مجموعا بیش از ۱۰۰ باکس آب معدنی، ۱۰۰ کیلوگرم کیسه زباله و ۱۰۰ لیتر مایع دستشویی به این مرکز درمانی اهدا شد و علاوه بر آن ۱۰۰ عدد گان، ۱۰۰ عدد ماسک N95 و۱۰۰۰ عدد دستکش لاتکس نیز در اختیار کادر درمان این بیمارستان قرار گرفت.

اقلام اهدایی خانواده راه رشد به بیمارستان مسیح دانشوری نیز رسید و بیش از ۸۰ رول دستمال کاغذی،۱۰۰ لیتر محلول ضدعفونی کننده، ۱۰۰ کیلوگرم کیسه زباله و ۱۵ عدد محلول ضدعفونی کننده در این بیمارستان توزیع شد و علاوه بر آن ۱۰۰ عدد گان، ۱۰۰ عدد ماسک N95 و ۱۰۰۰ عدد دستکش نیز به پرسنل درمانی این بیمارستان داده شد.

در بیمارستان شهدای یافت آباد نیز طی دو مرحله کمک‌های تهیه شده در مجتمع آموزشی راه رشد تهیه و توزیع شد. بر این اساس مجموعا بیش از ۲۰۰ لیتر مایع دستشویی، ۱۰۰ کیلوگرم کیسه زباله و ۵۰۰ جعبه دستمال کاغذی در اختیار این بیمارستان قرار گرفت و علاوه بر آن ۱۰۰ عدد گان، ۱۰۰ عدد ماسک N95 و ۱۰۰۰ عدد دستکش نیز به کادر درمان این بیمارستان اهدا شد.

در مجموع بیش از ۱۲۰۰ ماسک، ۶۰۰ گان، ۶۰۰۰عدد دستکش و … از سوی این مجتمع آموزشی در میان کادر درمان توزیع شده است.

پایان پیام

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

<