خبر

دیوار «دیوار» مقابل سودجویان کرونا

سایت و نرم افزار دیوار که در حوزه نیازمندی‌های اینترنتی و خرید و فروش فعالیت می‌کند در روزهای شیوع کرونا مسئولیت اجتماعی خود را فراموش نکرده و  اقدامات قابل توجهی انجام داده است که از جمله آن می‌توان به مقابله قاطع با بازار سیاه فروش اقلام و محصولات بهداشتی اشاره کرد.

به گزارش تهرانیار، برخی از اقدامات دیوار در ادامه آمده است:

جلوگیری از شکل‌گیری بازار سیاه تجهیزات بهداشتی در دیوار: از ابتدای انتشار ویروس کرونا، سایت دیوار برای پیشگیری از فعالیت احتکارگران تمام آگهی‌های ماسک طبی، ژل ضدعفونی و محلول‌های الکلی را حذف و از انتشار آن خودداری کرد.

حذف آگهی‌های گردشگری: سایت دیوار در قدم بعدی برای تشویق شهروندان به خانه‌نشینی و حفظ فاصله اجتماعی، از انتشار آگهی اقامتگاهای بوم‌گردی، هتل، مراکز توریستی خودداری کرد.

تمدید رایگان یک ماهه حساب‌های کاربری: در روزهایی که کرونا مانع کسب و کار افراد در بازار شده بود، سایت دیوار به تمدید رایگان حساب‌های کاربری بنگاه‌های املاک و خودرو پرداخت تا به سهم خود از ضرر بیشتر به فعالان این بنگاه‌های اقتصادی جلوگیری کند.

پنل فروشگاهی رایگان: ایجاد مقدمات پنل فروشگاهی رایگان یکی دیگر از اقدامات این مجموعه برای محافظت از کسب و کارها در مقابل بحران‌های اقتصادی ناشی از کرونا بوده است. در شرایطی که به دلیل گسترش ویروس کرونا بازار و فروشگاه‌ها هنوز کاملا باز نشده‌اند، کسبه و مغازه‌داران در سطح شهر با استفاده از این برنامه می‌توانند یک شعبه آنلاین هم از فروشگاه خود در دیوار ایجاد و در ماه ده کالا را به صورت رایگان در آن ارائه کنند. این برنامه ابتدای خرداد ماه منتشر خواهد شد و قدمی برای جلوگیری از رکود اقتصادی تحت تاثیر این ویروس خواهد بود.

پایان پیام

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

<