پیشنهاد سردبیر خبر

توزیع بیش از هزار بسته غذایی در میان آسیب دیدگان کرونا از سوی اسنپ و کاله

۵۶ / ۱۰۰

دو شرکت کاله و اسنپ با همراهی جمعیت هلال احمر کشور اقدام به توزیع بسته‌های لبنی و پروتئینی در میان خانواده‌های آسیب دیده از کرونا در چهار استان کردند.

به گزارش تهرانیار، شرکت های اسنپ و کاله با همراهی جمعیت هلال احمر کشورمان در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی خود طرحی به نام «به هم دلگرمیم»را به مرحله اجرا درآوردند که بر اساس آن بسته‌های حاوی انواع محصولات لبنی و پروتئینی به سهم خود باری از دوش خانواده‌های آسیب‌دیده از کرونا تعلق خواهد گرفت.

این طرح از روز شنبه ۲۱تیر ماه آغاز شده و درر فاز نخست آن هزار بسته شامل چهار پاکت شیر یک لیتری کم‌چرب، یک بسته پنیر سفید ۴۰۰گرمی،چهار پاکت خامه، دو بطری دوغ ۱.۵لیتری، دوبطری نوشابه لاکی‌دو ۱.۵لیتری، یک سطل ماست کم‌چرب پروبیوتیک ۲.۲کیلویی،یک بسته مخلوط سبزیجات منجمد ۴۰۰گرمی، یک بسته سیب‌زمینی سرخ‌کرده ۷۵۰گرمی،یک بسته لوبیا سبز ۴۰۰گرمی،یک بسته برگر (۳۰درصدی) ۵عددی،یک بسته کباب‌لقمه ۹عددی و دوبسته کوکتل مرغ ۳۰۰گرمی در میان خانواده‌های آسیب دیده از کرونا توزیع می‌شود.

در این میان جمعیت هلال احمر کشورمان نیز خانواده‌های آسیب‌دیده از کرونا را در چهار استان تهران، قم، مازندران و خوزستان شناسایی کرده و برای رعایت عدالت این بسته ها تحت نظارت و هدایت هلال احمر به دست این اقشار خواهد رسید.

این بسته ها از سوی شرکت کاله آماده شده و با با کمک شرکت اسنپ به دست خانواده‌های آسیب‌دیده از کرونا خواهد رسید و آنطور که شرکت اسنپ اعلام کرده است، ارزش ریالی هرکدام از بسته ها حدود ۲۰۰ هزار تومان است.

این شرکت همچنین اعلام کرده که فاز دوم اجرای این طرح را بر اساس تعداد بازنشر توئیتی که به همین منظور در فضای مجازی منتشر شده، انجام خواهد داشت و براساس تعداد بازنشرها یک بسته به خانواده های نیازمند تعلق خواهد گرفت.

پایان پیام

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

<