خبر

اسنپ برای مقابله با کرونا کمک نقدی جمع می‌کند

اسنپ به واسطه مسئولیت اجتماعی در زمینه‌ی مقابله با کرونا امکان جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای «مجمع خیرین سلامت کشور» را در اپلیکیشن خود فراهم کرد.

به گزارش تهرانیار، از این پس کاربران می‌توانند از طریق همان اپلیکیشن اسنپ با ورود به سرویس «نیکوکاری» کمک‌های نقدی خود را برای مقابله با کرونا واریز کنند. طی تفاهم‌نامه‌ای که اسنپ با ستاد ملی مدیریت کرونا و مجمع خیرین سلامت امضا کرده، تمامی کمک‌های نقدی کاربران در سرویس «نیکوکاری» در راستای همکاری در کمپین «کروناراشکست_می‌دهیم» به طور مستقیم به حساب مجمع خیرین سلامت کشور واریز می‌شود.

چرا مجمع خیرین سلامت؟

این روزها همه مردم جهان به نوعی با بیماری کرونا درگیر هستند و هر یک از ما در حد توان خود می‌تواند برای بهبود اوضاع کاری انجام دهد؛ اما نیاز است که این کمک‌ها سازمان‌دهی شود و مهم‌ترین نیازهای کادر درمان و بیماران را پوشش دهد. در روزهای ابتدایی شیوع کرونا راهکار مناسبی برای تخصیص کمک‌های مردمی وجود نداشت و همین موضوع در برخی از موارد باعث شکلگیری نهادهای کوچک و تهیه و انباشت اقلامی مانند ماسک و دستکش شده بود، در حالی که در بسیاری از شهرها دستگاه‌های تنفسی مهم‌ترین نیاز بود.

«مجمع خیرین سلامت» که یک سازمان مردم نهاد است از سال ۱۳۸۸ در موضوع بهداشت و درمان مشغول به فعالیت است و این روزها در زمینه مبارزه با کرونا به عنوان مرجع رسمی کمک‌های خیریه معرفی شده است. با اهدای کمک‌‌های نقدی به مجمع خیرین سلامت می‌توانیم اطمینان حاصل کنیم که کالاها و اقلام ضروری برای بیماران و کادر درمانی تهیه می‌شود و این بهترین راه حمایت از کسانی است که از این بیماری آسیب دیده‌اند.

سرویس «نیکوکاری» برای مبارزه با کرونا

اسنپ هم‌راستا با کمپین «کروناراشکست_می‌دهیم» و با افزودن سرویس «نیکوکاری» تلاش می‌کند تا در جمع‌آوری کمک‌های مردمی مشارکت کند. برای ارسال کمک‌های نقدی نیاز به نصب اپلیکیشن مجزایی نیست و شما می‌توانید با همان اپلکیشن اسنپ در کار خیر مشارکت کنید. فراموش نکنید که برای گذر از روزهای سخت لازم است که همه مشارکت کنیم؛ به اندازه خودمان، هر چند اندک.

پایان پیام

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

<