با همکاری اسنپ، کاله، هلال احمر و مشارکت مردم بسته‌های حمایتی به آسیب‌دیدگان کرونا می‌رسد

با همکاری شرکت‌های «اسنپ»، «کاله» و «هلال احمر»، ۲۰۸۳بسته حاوی انواع محصولات لبنی و پروتئینی در قالب طرح «به هم دلگرمیم» بین خانواده‌های آسیب‌دیده از کرونا در استان‌های تهران، قم، مازندران و خوزستان توزیع می‌شود. به گزارش تهرانیار به نقل از روابط عمومی اسنپ،‌ در این طرح که از روز شنبه ۲۱تیرماه آغاز شد، ابتدا ۱۰۰۰بسته برای ارسال به خانواده‌های آسیب‌دیده از کرونا آماده شد. بعد از آن طبق فراخوان شرکت اسنپ در توییتر، قرار more »

ادامه مطلب »

نویسندگان چگونه هیولای کرونا را به زانو درمی‌آورند؟

امید شیخ باقری، داستان نویس در یادداشتی برای تهرانیار به بررسی نقش اهالی قلم و نویسندگان در روزهای شیوع کرونا پرداخته و مسئولیت اجتماعی آنان را تشریح کرده است. به گزارش تهرانیار، متن کامل این یادداشت درادامه آمده است: ” از ازل تا به امروز، نویسنده‌ها نه به صورت آشکار، که بیشتر به شکلی زیر پوستی عامل خوش‌گذرانی جوامع خودشان بوده‌اند. چه آن زمانی که خط و سواد خواندن و نوشتنی وجود نداشت و قصه more »

ادامه مطلب »

توزیع بیش از هزار بسته غذایی در میان آسیب دیدگان کرونا از سوی اسنپ و کاله

دو شرکت کاله و اسنپ با همراهی جمعیت هلال احمر کشور اقدام به توزیع بسته‌های لبنی و پروتئینی در میان خانواده‌های آسیب دیده از کرونا در چهار استان کردند. به گزارش تهرانیار، شرکت های اسنپ و کاله با همراهی جمعیت هلال احمر کشورمان در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی خود طرحی به نام «به هم دلگرمیم»را به مرحله اجرا درآوردند که بر اساس آن بسته‌های حاوی انواع محصولات لبنی و پروتئینی به سهم خود باری more »

ادامه مطلب »

مورد عجیب خانه‌های حاج‌آقا عمومحمدی؛ اجاره خانه به بهای صلوات

در محله نازی‌آباد تهران، ممدکبابی را اکثر ساکنان و کسبه می‌شناسند، نامش را که بیاورید عمده آنها که نشانی‌اش را می‌دهند یک حاجی اول نامش اضافه می‌کنند و آدرسش را می‌دهند، خیلی‌ها هم یک خدا پدرش را بیامرزد و مرد شریفی است در توضیح تکمیلی آدرس می‌آورند تا مطمئن شوید که آدرس قرار است شما را به همان برساند که به صاحبخانه مهربان مشهور است. به گزارش تهرانیار، حاج محمد عمومحمدی، پیشنهاد دیگری بود که more »

ادامه مطلب »

مشاوره‌های رایگان «مدت» دربرابر فشارهای روانی کرونا

سرعت بالای شیوع کرونا و نیز ناشناخته بودن بیماری ناشی از آن دو عامل مهمی بود که سبب شد تا گروهی از افراد در مواجهه با آن دچار استرس، اضطراب و رفتارهایی از این دست شوند، گروهی دیگر نیز در این ایام با غم از دست دادن عزیزانشان مواجه شده بودند و تاب آوری روانی شان کاهش پیدا کرده بود. همه این موارد سبب شد تا موسسه آموزش عالی مدت که برگزارکننده دوره‌های آموزش عالی more »

ادامه مطلب »

شهروند مسئولیت پذیر | عنایت آزغ

عنایت آزغ متولد: ۱۳۷۰ دستفروش   به گزارش تهرانیار، عنایت آزغ، جوانی ۲۹ ساله و از اهالی خوزستان است. فردی که مدتی است برای یافتن کار به تهران آمده و این روزها به دستفروشی مشغول است. عنایت در روزی که کلینک سینااطهر در حوالی میدان تجریش دچار انفجار و آتش سوزی شد در محل حادثه حضور داشت. او برخلاف برخی دیگر از شهروندان مشغول به عکاسی یا تماشا نشد، قبل از آنکه امدادگران به محل more »

ادامه مطلب »
<