پویش تهران یار پیشنهاد سردبیر خبر

آغاز به‌کار پویش #تهرانیار

پویش تهرانیار با هدف ترویج مسئولیت اجتماعی و معرفی افراد، سازمان‌ها و ارگان‌های مسئولیت پذیر فعالیت خود را آغاز کرد.

به گزارش تهرانیار، پس از گذشت بیش از ۷۵ روز از آغاز اعلام رسمی نخستین موارد ابتلا به کرونا در ایران پویش تهرانیار فعالیت رسمی خود را آغاز کرد. این پویش بنا دارد تا به معرفی افراد و شرکت‌ها و سازمان‌هایی بپردازد که در روزهای شیوع کرونا در کنار مردم و اقشار آسیب دیده از این ویروس بوده و به عبارتی دیگر به مسئولیت اجتماعی خود عمل کرده‌اند.
دامنه فعالیت تهرانیار در حال حاضر مربوط به شهرتهران است، چرا که تهران به عنوان یکی از کانون‌های شیوع کرونا با مشکلات فراوانی روبه رو شده است که برخی از این مشکلات همچنان برای شهر و شهروندانش ادامه دارد. حتی پیش‌بینی می‌شود که یکسری مشکلات دیگر نیز به زودی خود را نشان دهد که لازم است برای آن نیز تمهیدات لازم اتخاذ شود.
در این شرایط بسیاری از افراد و کسب‌وکارها و نهادها و سازمان ها تلاش کرده‌ و همچنان نیز در تلاشند که یار روزهای سخت همشهریان خود به ویژه اقشار ضعیف‌تر بوده و به آنها کمک کنند. هدف تهرانیار انعکاس این اقدامات است، تا هم رفتاری انسانی را ترویج و هم از یاریگران مردم تقدیر کند.
در همین راستا نیز تهرانیار این اقدامات را در پایگاه اطلاع رسانی خود به نشانیtehranyaar.ir معرفی خواهد کرد اما برای تحقق بیشتر آن از شهروندان نیز درخواست مشارکت دارد. شهروندان می‌توانند در صورت اطلاع از فعالیت افراد یا سازمان‌ها در حوزه مقابله با کرونا اطلاعات و تصاویر مربوط به این افراد را از طریق سایت یا شبکه‌های اجتماعی برای تهرانیار ارسال کرده یا آن را با هشتگ #تهرانیار در فضای مجازی به اشتراک بگذارند.

پایان پیام

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

<