دیجی‌کالا در روزهای شیوع کرونا از جمله شرکت‌هایی بود که می‌توانست از وضعیت پیش آمده نهایت استفاده را برای سود بیشتر انجام دهد، اما راستای مسئولیت اجتماعی که برعهده داشت نقش موثری در تنظیم قیمت بازار، اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و حمایت از شهروندان  وبه خصوص کادر درمان انجام داد.

به گزارش تهرانیار، دیجی‌کالا نامی است که حتی اگر تاکنون تجربه خرید اینترنتی هم نداشته باشید، باز هم نامش را شنیده‌اید.بزرگترین فروشگاه آنلاین کشور که اصطلاحا از «از شیرمرغ تا جان آدمیزاد» را می‌توان آنجا پیدا کرد. البته محصولاتی که خرید و فروششان طبق قوانین کشور مجاز بوده  و مجوز فروش اینترنتی آن هم وجود دارد.

دیجی‌کالا مرجع تخصصی نقد و بررسی و فروش اینترنتی کالا در ایران است. گروه‏‏‌های مختلف کالا مانند کالای دیجیتال، لوازم خانگی، لوازم شخصی، فرهنگ و هنر و ورزش و سرگرمی با تنوعی بی‌نظیر در دیجی‌کالا عرضه می‏‏‏‌شوند. دیجی‌کالا با در اختیار داشتن سهم عمده‏‌ای از بازار عرضه اینترنتی کالا در ایران با تنوعی بسیار بالا از برندهای مختلف، در همراهی مشتریان در فرآیند خرید و حفظ جایگاه بی‏‏‏‌طرفانه در میان آنها، نهایت تلاش خود را می‌‏‏کند. کاربران و مشتریان دیجی‌کالا می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، وب سایت دیجی‌کالا را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتری دیجی‌کالاست.

این شرکت بیش از یک دهه است که فعالیت خود را آغاز کرده در حال حاضر حدود پنج هزار نفر با آن در ارتباط شغلی هستند. آمار رتبه‌بندی سایت‌های ایرانی در الکسا نیز نشان می‌دهد که مردم اعتماد بالایی به آن دارند. دیجیکالا در روزهای شیوع کرونا از جمله شرکت‌هایی بود که می‌توانست از وضعیت پیش آمده نهایت استفاده را برای سود بیشتر انجام دهد، اما راستای مسئولیت اجتماعی که برعهده داشت نقش موثری در تنظیم قیمت بازار، اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و حمایت از شهروندان  وبه خصوص کادر درمان انجام داد.

پایان پیام

<